Obrazy do interiérů

Technická kvalita

Všechny motivy ve fotogalerii jsou v plné výstavní kvalitě, určené pro tisk velkoplošných obrazů do rozměru 100x150 cm. První část je skenována z profi diapozitivů FUJI Velvia 50 na nejvyšší rozlišení na bubnovém skeneru Scan Mate 11000. Druhá část je výstup z digitálních fotoaparátů Nikon D3X nebo D810 s vysokým rozlišením (24 a 36 Mpx) - a tomu také odpovídá jejich datová kvalita. Můžete si tedy vybrat jakýkoli motiv se zaručenou kvalitou.

Co dalšího je možné objednat:

  • tisk laminované fotografie 30 x 45 cm
  • tisk laminované fotografie 30 x 45 cm s paspartou a dřevěným rámem
  • tisk na plátno (Proffesional Matte Canvas)
  • tisk na plátno s napnutím na dřevěný rám
  • tisk fotografie s laminací na Dibondu + zadní „neviditelný rám“
  • rámovaná fotografie s laminací na KAPA desce s volitelným rozměrem

Výběr obrazů do interiéru

Na přání zákazníka připravujeme i návrhy interiérů a případně kompletní instalací. Po setkání v prostorách a upřesnění představ zákazníka jsou připraveny digitální návrhy obrazů, vsazené do nafocených pohledů a z nich si pak vyberete podle svých představ ideální kombinaci. Podle typu interiéru a vybavení Vám pomůžeme třeba i s výběrem motivů a typem provedení. Zkušenosti s návrhy a realizacemi jsou za dvacet let prodeje makrofotografií bohaté a desítky soukromých i firemních interiérů to potvrzují.

Ceník

Ceny rámovaných obrazů:

Rozměr Cena s DPH
40 × 60 cm 5 200 Kč
50 × 75 cm 6 900 Kč
60 × 90 cm 8 300 Kč
90 × 135 cm 14 200 Kč
100 × 150 cm 17 000 Kč

Základní cena rámované fotografie zahrnuje:

  • tisk na profesionálních fotografických plotrech HP na fotografický papír a se zaručenou kvalitou + světlostálostí
  • laminace s UV filtrem proti slunečnímu záření a mechanickému poškození
  • podlep na desky typu KAPA Mount, Forex, Dibond atd.
  • rámování do standardního hliníkového rámu Nielsen (možnost výběru speciálního rámu za příplatek).

Instalace

Na přání zákazníka připravujeme i návrhy interiérů a případně kompletní instalací. Po setkání v prostorách a upřesnění představ zákazníka jsou připraveny digitální návrhy obrazů, vsazené do nafocených pohledů a z nich si pak vyberete podle svých představ ideální kombinaci. Podle typu interiéru a vybavení Vám pomůžeme třeba i s výběrem motivů a typem provedení.

Zkušenosti s návrhy a realizacemi jsou za dvacet let prodeje makrofotografií bohaté a desítky soukromých i firemních interiérů to potvrzují.

Kalendáře

Firemní kalendáře je možné buď realizovat podle vlastního výběru z doporučených kombinací motivů nebo formou přítisku loga a iniciál formy na spodní lištu standardního kalendáře pro daný rok. Kalendáře jsou ve formátu cca 63x40 cm (se spodní lištou), třináctilisté, ve vysoce kvalitním provedení většinou s laminací a parciálním lakem.

Zrealizované firemní kalendáře:
SKF, Nikon, Suncad, Servodata, TTC Marconi, DOMAFIT, Rigips, Česká rafinerská, MERO, České lesy, FANY a další…